Сервісна Компанія № 1 в Україні

Сплата рахунків за допомогою системи WebMoney

За допомогою системи Інтернет-розрахунків WebMoney Ви можете сплачувати послуги компанії "Цифрал-Сервіс" через Інтернет. Для здійснення платежу необхідно вказати суму й код реєстрації.

На даний момент сплата послуг через систему WebMoney доступна для таких міст як: Київ, Донецьк, Запоріжжя, Харків.

З 24 січня 2011 року до системи приєднані Одеса та Дніпропетровськ.

Для сплати послуг перейдіть за вказаними нижче посиланнями:

1. Введіть суму поповнення, код реєстрації з квитанції за абонплату й натисніть кнопку «Продолжить»2. Натисніть на надпис «Я подтверждаю, что ознакомился(-лась) с Договором (публичной офертой) и принимаю его», а потім на кнопку «Перейти к оплате»3. Потрапивши на сайт системи WebMoney, переконайтесь, що сума поповнення була вказана вірно.
Оберіть тип програмного забезпечення WM Keeper, яким Ви користуєтесь (Classic, Light, Mini или Mobile) й авторизуйтеся.

Здійснювати сплату можуть як зареєстровані учасники системи WebMoney, так і користувачі сервісу WebMoney Check, що не потребує реєстрації.4. Оберіть гривневий WebMoney-гаманець, з якого бажаєте здійснити платіж.

На гаманці має бути достатній залишок WMU для списання замовленої суми, з урахуванням комісії системи WebMoney 0.8% (наприклад, при поповненні рахунку на 10 грн. гаманець має містити в собі, в усякому разі, 10.08 WMU).5. Сплата здійснена! Ви повертаєтесь на сайт UkrBuy.com, ваш рахунок вже буде поповнено.

Див. також підрозділи:
Portmone.com EasyPay Приват24 iPay
C  y  f  r  a  l
hits 3237
hosts 697
online 6
Rambler's Top100
© 2008 - 2019 Цифрал сервис