Сервісна Компанія № 1 в Україні

Наші філії


 • Контактна інформація

Відеодомофони

18.11.17 16:33

Уважаемые абоненты г. Днепр!

м. Дніпро

ВНИМАНИЕ! Изменился адрес офиса в г. Днепре. Новый адрес офиса: пр. А. Поля (Кирова), 82 Г. Схему проезда можно посмотреть здесь >>

17.11.17 14:54

Шановні абоненти м. Києва!

м. Київ та обл.

В зв'язку з суттєвим підвищенням комісії при здійснені оплати через каси банків, Компанія пропонує своїм абонентам проводити оплати за послуги без комісії через платіжні термінали Приватбанк і в офісі Компанії,а також з мінімальною комісією через платіжні термінали Ощадбанк і EasyPaу.

09.06.16 12:30

Шановні абоненти м. Харків!

м. Харків

Доводимо до Вашого відома, що 6 серпня 2015 року Вищий адміністративний суд України у відкритому судовому засіданні розглянув і залишив без задоволення касаційні скарги Харківської міської ради і КСП «Харківміськліфт», чим остаточно визнав рішення Харківської міської ради відносно компаній ООО «Домофони України Харків» і ООО «Цифрал-сервіс Плюс» незаконними і підлягаючими відміні:
- про визнання безгоспними домофонних систем і передачі їх в комунальну власність (№ 1290/13 від 25.09.13),
- про передачу домофонів на обслуговування КСП «Харківміськліфт» (№ 1390/13 від 25.12.13).

Ознайомитися з повним текстом Постанови у справі № 761/19702/14-а можна за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/48454734

Рішення Вищого адміністративного суду України, який є вищою судовою інстанцією України по адміністративних справах, є остаточним і дає законні підстави вимагати від міської ради Харкова негайного його виконання, а саме:

1. Відмінити незаконні рішення № 1290/13 від 25.09.13; № 1390/13 від 25.12.13.
2. Зняти з балансу незаконно визнане безгоспним майно компаній.
3. Виключити з квитанцій на оплату ЖКГ плату за технічне обслуговування домофонних систем на користь КСП «Харківміськліфт».

Одночасно звертаємося до жителів Харкова, в яких встановлені і обслуговуються багатоабонентські домофонні системи, не здійснювати оплату компанії КСП «Харківміськліфт», що діє незаконно, а продовжити виконання прийнятих на себе зобов'язань по оплаті послуг за технічне обслуговування і ремонт багатоквартирних домофонних систем фактично обслуговуючим компаніям.

Протягом всього періоду судових процесів домофонні компанії незмінно виконували, виконують і виконуватимуть прийняті на себе договірні зобов'язання по ремонту і технічному обслуговуванню домофонних систем.

Приносимо вдячність тим абонентам, які безперервно виконували договірні зобов'язання по оплаті за технічне обслуговування і ремонт домофонних систем.

20.08.15 10:35

Хто врятує одне життя - врятує цілий світ!

Как показывает жизнь, ситуации, требующие оказания экстренной медицинской помощи, возникают чаще всего неожиданно, в условиях дефицита времени и нередко в отсутствие людей с медицинским образованием.Поэтому в ситуациях, когда дорога каждая секунда всем, кто стал их участниками, важно не поддаваться панике, действовать быстро и решительно.

Читать статью полностью >>

13.11.14 11:04

Благодійність - особисте рішення для кожного

Благотворительность – личное решение как каждого человека, так и руководства Компании в целом.

Решение об оказании помощи отделу медицинского обеспечения Главного Управления Министерства внутренних дел Украины в Днепропетровской области, для нашей Компании стало делом очевидным.

Читать статью полностью >>

05.09.14 16:30

Ми відкриваємо свої серця

В тревожное для Украины время мы открываем свои сердца для благотворительности и помогаем нуждающимся участием в сборе средств для поддержки участников боевых действий, помогая семьям беженцев.


Читать статью полностью >>

05.09.14 15:40

Створюємо дива разом!

У неділю 26 травня святкування щорічного Дня Києва відкрив 21-й спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами». У проекті брало участь більше 13 000 учасників і 150 корпоративних команд. Зібрані кошти були передані до Центру кардіології та кардіохірургії дітей раннього віку МОЗ України.

Благодійну місію акції підтримали і співробітники компанії «Цифрал-Сервіс». Пропаганда здорового способу життя, бажання допомогти дітям, підтримка ініціативи колег і бажання бути частиною команди - ось причини участі у пробігу наших співробітників.

Пробіг запам'ятався великою кількістю учасників різного віку - від немовлят у колясках або на руках у батьків до літніх бабусь і дідусів, загальним позитивним настроєм та величезним бажанням всіх небайдужих людей допомогти хворим діткам.

У нашій команді впевнені, що участь у таких акціях і особистий приклад кожного можуть підняти свідомість і соціальну відповідальність нашого суспільства на гідний рівень.

Дякуємо всім за участь і шанс, дарований дітям.
Дива реальні, якщо творити їх разом!

05.07.13 12:35

Сплата рахунків за допомогою системи EasyPay

За допомогою системи електроних платежів easypay.ua Ви можете сплачувати послуги компанії "Цифрал-Сервіс" через інтернет.

До сплати приймаються банківські картки VISA, MasterCard.

Оплата здійснюється БЕЗ КОМІСІЇ.

Докладнійше про те як скористуватися сервісом сплати квитанцій компанії «Цифрал-Сервіс» читайте у розділі "Сплатити послуги online. EasyPay".

06.04.11 16:39

Сплата рахунків за допомогою системи WebMoney

За допомогою системи Інтернет-розрахунків WebMoney Ви можете сплачувати послуги компанії "Цифрал-Сервіс" через Інтернет. Для здійснення платежу необхідно вказати суму й код реєстрації.

На даний момент сплата послуг через систему WebMoney доступна для таких міст як:
Київ, Донецьк, Запоріжжя, Харків.

З 24 січня 2011 року до системи приєднані Одеса та Дніпропетровськ.

Докладнійше про те як скористуватися сервісом сплати квитанцій компанії «Цифрал-Сервіс» читайте у розділі "Сплатити послуги online. WebMoney".

21.01.11 12:57

Модернізація домофонного обладнання

Вперше в Україні! В межах реалізації договору на технічне обслуговування компанія «Цифрал-Сервіс» здійснює програму по МОДЕРНІЗАЦІЇ ДОМОФОННОГО ОБЛАДНАННЯ для своїх абонентів.

Данна програма передбачає заміну встановленого раніше блоку виклику на сучасніший новий, який дозволяє використовувати безконтактні ключі.

Читати повну версію статі...

16.12.10 10:17

Online виклик майстра на ремонт

Шановні абоненти, на сайті компанії реалізований новий сервіс - виклик майстра на ремонт обладнання.

Online прийом заявок працює з 15 вересня для мешканців усіх регіонів.

Для того щоб подати заявку натисніть на посилання: "Викликати майстра на ремонт".

21.08.09 12:33

Ми робимо світ краще

З кожним роком зростає якість життя українців. Ми облаштовуємо свій побут, робимо його більш комфортним та надійним.
Для кожного з нас безумовно важливим є наш особистий спокій та безпека. Також сильно ми хочемо, щоб близькі нам люди були здорові, щасливі та відчували нашу турботу.
Але сучасне життя готує нам багато несподіванок. Деякі з них приємні, деякі - ні. Як же захистити себе і свою оселю від зайвих проблем?
Компанія "Цифрал-Сервіс" пропонує вам:

 • чистий та охайний будинок

 • безпечний під'їзд

 • збереження вашого майна


 • Зараз вже більш ніж 15 000 під'їздів, а це 450 000 абонентів по всій Україні, знаходяться під надійним захистом компанії "Цифрал-Сервіс".

  Зверніться до професіоналів, і вони допоможуть зновтит ваше життя безпечніше!
  Приходячи у свою оселю, ви будете відчувати впевненість та спокій. Подаруйте собі цю можливість!!!

  15.07.08 12:23

  МІСІЯ компанії "ЦИФРАЛ-УКРАЇНА"

 • Ми піклуємося про безпеку життя людей та збереження їх майна. Виступаючи у ролі новаторів, пропонуючи нові послуги, ми підвищуємо якість життя наших споживачів на території всієї України.

 • Ми прагнемо лідерства у галузі та підтримуємо культуру лідерства у компанії. Наші стратегічні прагнення направлені на збереження та примноження числа наших абонентів.

 • Ми сприяємо розвитку співробітників, надаючи їм можливість навчання, професійного та карьерного росту. • Ми підтримуємо командний дух, усвідомлюючи цінність вкладу кожного співробітника у досягнення стратегічних цілей компанії. Для нас цінне розуміння значення нашої справи від рядового співробітника до топ-менеджера.

 • Ми завжди виконуємо прийняті зобов'язання у повному розмірі та точно у строк.

 • Ми дотримуємось загальноприйнятих стандартів етичності у відносинах з конкурентами, партнерами та споживачами.

 • Ми цінуємо довіру споживачів та досягаємо її за рахунок задоволення їх очікувань, якості, надійності та відповідальності.

 • Ми розуміємо очікування акціонерів та готові забезпечити відповідну віддачу від бізнесу.

 • 15.07.08 11:57

  замовити
  ВІДЕО
  ДОМОФОН

  замовити
  КЛЮЧІ
  З ДОСТАВКОЮ

  підключити
  КВАРТИРУ
  ДО ДОМОФОНУ

  замовити
  ПОКРАЩЕНУ
  ТРУБКУ

  встановити
  ДОМОФОННУ
  СИСТЕМУ

  ВИКЛИКАТИ
  МАЙСТРА

  на ремонт

  ПОСТАВИТИ
  ПИТАННЯ

  (відпов. до 24г.)


  Увага!
  Попередження!

  Почастішали випадки шахрайства, а саме, підозрілі люди пропонують встановлення індивідуальної трубки в квартирі від імені компанії "Цифрал-Сервіс".

  Не довіряйте шахраям!
  Обов'язково перевіряйте документи!
  У представника компанії є посвідчення з печаткою компанії. Для встановлення індивідуальної трубки обов'язково підписується договір.


  Увага!
  Попередження!

  Шановні абоненти!

  Компанія "Цифрал-Сервіс" не несе відповідальність за ключі, придбані у сторонніх організацій чи приватних осіб.

  Додатково ключі можливо придбати в офисі компанії у Вашому місті, або замовити доставку до дому (див. контакти).

  На оригінальні ключі Компанія надає ГАРАНТІЮ.

  Термін дії оригінальних ключів набагато БІЛЬШИЙ.

  Вартість НИЖЧА.

  C  y  f  r  a  l
  hits 13278
  hosts 2584
  online 13
  Rambler's Top100
  Цифрал у інтернет каталогах
  © 2008 - 2018 Цифрал сервис